Ole tähelepanelik! Compensa Elukindlustuse nime kasutatakse petuskeemis, millega soovitakse saada inimeste andmeid läbi loosimängu. Rohkem infot loe SIIT ning kahtluse korral võta meiega ise ühendust!

Töötajate kindlustamine Töötajate kindlustamine

Töötajate kindlustamine

Investeering heasse töötajasse ja tema arengusse on investeering ettevõtte tulevikku.

Kui töötajaga peaks juhtuma halvim, ootavad ettevõtjat ees vältimatud kulutused, mis on seotud uue töötaja otsimise, koolitamise ja töösse sisseelamisega.

Valige oma töötajatele sobiv kindlustus


Elukindlustus
Elukindlustus

Elukindlustus on eriti oluline ettevõtte võtmetöötajate ja asendamatute spetsialistide puhul. Kindlustuskaitse kehtib nii õnnetusest kui ka haigusest tingitud surmajuhtumi korral. Kindlustushüvitis aitab ettevõttel katta uue töötaja leidmise ja koolitamisega seotud kulud ning võimaldab rahaliselt toetada lahkunu lähedasi.

Elukindlustus tervele rühmale
Elukindlustus tervele rühmale

Enam kui 15 töötaja kindlustamiseks pakume tööandjale töötajate rühma riskikindlustust. Erinevalt riskikindlustusest toimub riskihindamine lihtsustatud korras ning ka kindlustusmakse on soodsam. Kindlustusperiood sõlmitakse üheks aastaks ning seda on võimalik pikendada.

Lisakindlustused
Lisakindlustused

Sõltuvalt töö iseloomust on oluline tähtsus ka lisakindlustustel. Kui Teie tegevusvaldkond on ala, kus õnnetuste juhtumise tõenäosus on suurem, soovitame lepingule lisada erinevaid õnnetusjuhtumi lisakindlustusi, näiteks ajutise töövõimetuse või püsiva invaliidsuse lisakaitse. Kui lepingule on juurde võetud ka õnnetusjuhtumi surmajuhtumi lisakaitse ning töötaja hukkub õnnetuse läbi, makstakse soodustatud isikule välja mõlemad kindlustussummad - elukindlustussumma põhikindlustuse ning lisakindlustuse eest. Hüvitise saajaks võite olla nii Teie kui Teie töötaja ja tema pereliikmed. Pakume ka kriitiliste haiguste ning täieliku ja püsiva töövõimetuse lisakindlustust.

Valige oma töötajatele sobiv kindlustus

Võta meiega ühendust
Tule nõustamisele
Võta ühendust
Veebikontor