Vienna Insurance Group

Vienna Insurance Group SE on Kesk- ja Ida-Euroopas kindlustussektori turuliider.

 Compensa ainuomanik on juhtiv Austria kindlustusgrupp Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe.
 Vienna Insurance Group on üks suurimaid börsil noteeritud rahvusvahelistest kindlustusgruppidest Kesk- ja Ida- Euroopas ning omab rahvusvahelist krediidireitingut Standard&Poor's A+. Kindlustusgruppi kuulub ligikaudu 50 kindlustusseltsi 30 riigist, kindlustusgrupi peakontor asub Viinis.

Vienna Insurance Group annab tööd enam kui 25 000 inimesele ning haldab üle 22 miljoni kliendi riske ja investeeringuid üle kogu Euroopa. Grupi kindlustusmaksete kogumaht oli 2020. aastal üle 10 miljardi euro. Oma koduturul Austrias on Vienna Insurance Grupil kindlustuskogemusi rohkem kui 190 aastat. 

Üheksakümnendatel aastatel laieneti Kesk- ja Ida- Euroopa piirkonda ning tänaseks kuuluvad gruppi paljud kohalikel turgudel tuntud elu-ja varakindlustusseltsid. Väljaspool oma koduturgu Austriat tegutseb Vienna Insurance Group läbi oma tütar- ja sidusettevõtete veel Albaanias, Bosnia ja Hertsegoviinas, Bulgaarias, Eestis, Gruusias, Horvaatias, Itaalias, Kosovos, Leedus, Lätis, Lichtensteinis, Põhja Makedoonias, Moldovas, Montenegros, Norras, Poolas, Prantsusmaal, Rootsis, Rumeenias, Saksamaal, Serbias, Slovakkias, Sloveenias, Taanis, Tšehhi Vabariigis, Türgis, Ukrainas, Ungaris ning Valgevenes.

Baltikumis kuuluvad Vienna Insurance Group'i Compensa Elukindlustus, Compensa kindlustus (mille kaubamärgiks Eestis on Seesam) ja BTA kindlustus.

 

VIG

Võta meiega ühendust
Tule nõustamisele
Võta ühendust
Veebikontor