7. aprillil on ülemaailmne tervisepäev

07.04.2022

Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) korraldab igal aastal 7. aprillil ülemaailmset tervisepäeva, mille eesmärgiks on juhtida inimeste tähelepanu tervise olulisusele ja hoidmisele. Igal aastal tuuakse esile erinev tervist puudutav teema. Käesoleva aasta teema on „Meie planeet, meie inimesed”, mis keskendub sellele, mida inimene saab ise nii enda kui ka maailma tervise heaks teha. Eriti oluline on see praegusel ebakindlal ajal, kus tuleb nii oma elukvaliteedi kui tervise osas teha järjest teadlikumaid valikuid.

Hoolitsedes ise oma turvatunde eest on muretsemist vähem. Sisemist rahutunnet annab juurde Vähihaiguste kindlustuse OncoDrop, mille olemasolu aitab kindel olla, et vähi diagnoosi saamise korral on materiaalselt lihtsam olukorraga toime tulla ja kogu tähelepanu saab suunata ravile.

Vähihaiguste kindlustus OncoDrop annab võimaluse küsida tasuta teisest arstlikku arvamust meie rahvusvaheliselt partnerilt MediGuide, kelle koostöövõrgustikku kuuluvad  ülemaailmselt tunnustatud onkoloogiakeskused ja nende tippspetsialistid. Teisene arstlik arvamus aitab teha teadlikke valikuid ja eriti oluliseks muutub see olukorras, kus on avastatud harva esinev vähivorm. Lisaks on sama lepingu alusel kaitstud kindlustatu alaealised lapsed.

Lähemalt lugege vähihaiguste kindlustuse OncoDrop kohta siit.