Compensa Life Vienna Insurance Group SE Eesti üksuse uueks juhiks sai Merko Kimsto

30.06.2022

Alates 29. juunist 2022 alustas Compensa Life Vienna Insurance Group SE Eesti üksuse juhina Merko Kimsto, kellel on kindlustusvaldkonnas kogemusi 22 aastat. Tal on omandatud magistrikraad Estonian Business Schoolist rahvusvahelise ärijuhtimise erialal ning eelnevalt on ta töötanud If Kindlustuses, kus ta viimased 8 aastat töötas toote- ja riskihindamise üksuse juhi asetäitjana.

Juhatuse esimees Tomas Milašius ütles, et Merko Kimsto peamiseks eesmärgiks on säilitada ettevõtte jätkuv kasv. „Lähiajal pöörame veelgi enam tähelepanu kliendikogemuse ja -teeninduse arendamisele ning selleks töötame välja uued digilahendused. Püüame teha oma teenuste kättesaadavuse ja kasutamise klientidele võimalikult mugavaks. Merkol on teadmised ja kogemused kuidas seda teha, ta sobib Compensa Life perekonda“, ütles Milašius.

Merko Kimsto ise ütleb, et peab head kliendikogemust väga oluliseks ning talle meeldib klientide jaoks uusi kliendisõbralikke lahendusi välja töötada. „Näen, et Compensa Life'l on Eesti turul arengupotentsiaali. Soovin viia Compensa poolt pakutavad kindlustuslahendused järgmisele tasemele ning pakkuda uusi tooteid ja teenuseid uutele kliendisegmentidele. Pean oluliseks valdkonna pidevat arengut ning see saab võimalikuks tänu kõrgelt motiveeritud professionaalsele meeskonnale. Selle teadmise, kuidas luua tõhusaid meeskondi ja suurepärast kliendikogemust, võtan elukindlustusse kaasa,” lisas Kimsto.

Compensa Life Insurance Vienna Insurance Group SE kogus 2021. aastal kindlustusmakseid 145,5 miljonit eurot. Baltikumis on Compensa turuosa 22%.

Compensa Life Vienna Insurance Group SE on  Kesk- ja Ida-Euroopa juhtiva kindlustusgrupi Vienna Insurance Group (VIG) liige. Pikkade traditsioonidega ja tugevate kaubamärkidega kindlustusgruppi kuulub ligikaudu 50 kindlustusseltsi 30 riigist, kus enam kui 25 000 VIG töötajat hoolitsevad rohkem kui 22 miljoni kliendi igapäevaste vajaduste eest.