Compensa Elukindlustus pakub kahte uut investeerimisfondi

22.01.2024

Compensa Elukindlustusel on hea meel tutvustada kahte uut investeerimisfondi, mida pakume oma klientidele alates 22. jaanuarist: VIG Central European Equity Fund ning VIG Emerging Market ESG Equity Fund. Need fondid erinevad oma juhtimisstiililt, pakkudes ennekõike veelgi laiemaid geograafilisi investeerimisvõimalusi.

Otustasime laiendada oma invetseerimisfondide valikut, et pakkuda klientidele veelgi suuremat valikuvõimalust ning ühtlasi võtta arvesse investeerimismaailma uusimaid trende. Soovime üha enam arvestada oma tegevuses ka jätkusuutlikkusega ja vähendada oma tegevuse keskkonnamõjusid. Seetõttu on meie valikust nüüd leitav VIG Emerging Market ESG Equity Fund, mis lähtub investeerimisel just nendest põhimõtetest. Tutvu fondi põhiteabedokumentidega SIIN.

Samuti pakume uut võimalust investeerida Kesk-Euroopa arenevatele turgudele: VIG Central European Equity Fund, mille üks suuremaid fookuseid on kiirelt areneva majandusega Poola. Tutvu fondi põhiteabedokumentidega SIIN.

Compensa Elukindlustuse eesmärk on pakkuda inimestele parimaid investeerimisvõimalusi ning jätkame selle nimel töötamist ka tulevikus.

Täname pikaaegse usalduse eest!

Võta meiega ühendust
Tule nõustamisele
Võta ühendust
Veebikontor