Compensa Life Vienna Insurance Group SE juhatuse esimeheks sai Tomas Milašius

01.04.2022

Alates 1. aprillist 2022 asus Compensa Life Vienna Insurance Group SE juhatuse esimehe ülesandeid täitma Tomas Milašius, kes on olnud kauaaegne Compensa Life Vienna Insurance Group SE juhatuse liige ja Leedu filiaali juht alates 2007. aastast. Senine juhatuse esimees Olga Reznik jätkab ettevõtte juhatuse liikmena.

Vienna Insurance Groupi juhatuse liige ja Baltikumi tulemuste eest vastutav Harald Riener kommenteeris muudatust järgmiselt: "Soovin tänada pr. Reznikut suurepärase ja eduka töö eest, mille tulemusena on Compensa Life'i positsioon Baltikumis märkimisväärselt tugevnenud. Uus juht, Tomas Milašius, on edukalt ellu viinud erinevaid projekte Baltikumis. Temas on suurepärane kombinatsioon järjepidevusest, uuendusmeelsusest ning klientidele orienteeritusest“.

Uue juhatuse esimehe peamiseks eesmärgiks on säilitada ettevõtte jätkuv kasv. „Lähiajal pöörame veelgi enam tähelepanu kliendikogemuse ja -teeninduse arendamisele ning selleks töötame välja uued elu- ja ravikindlustuse digilahendused. Püüame teha oma teenuste kättesaadavuse ja kasutamise klientidele võimalikult mugavaks. Usun, et see on edu võti.“, ütles Milašius.

Compensa Life Insurance Vienna Insurance Group SE kogus 2021. aastal kindlustusmakseid 145,5 miljonit eurot, mis on 20% rohkem kui 2020. aastal. Baltikumis on Compensa turuosa 22%.

Compensa Life Vienna Insurance Group SE on  Kesk- ja Ida-Euroopa juhtiva kindlustusgrupi Vienna Insurance Group (VIG) liige. Pikkade traditsioonidega ja tugevate kaubamärkidega kindlustusgruppi kuulub ligikaudu 50 kindlustusseltsi 30 riigist, kus enam kui 25 000 VIG töötajat hoolitsevad rohekm kui 22 miljoni kliendi igapäevaste vajaduste eest.