Muudatus EVLI Global Bond Fund fondiga

11.04.2024

Compensa Elukindlustuse pakutavates investeerimisfondide valikus olev fondivalitseja EVLI Fund Management Company Ltd on otsustanud korrastada enda investeerimisfondide valikut. Selle muudatuse käigus viiakse kokku sarnase investeerimisstrateegiaga fondid: EVLI Global Bond Fund ühendatakse EVLI Corporate Bond Fund fondiga ning ühendatud fondi nimeks jääb EVLI Corporate Bond Fund. Muudatus leiab aset 15. aprillil 2024 ning ühendamine fondi investeerimisstrateegiat ega riskitaset („2“) ei mõjuta.

Sarnase investeerimisstrateegia ja geograafilise fookusega fondide ühendamine aitab optimeerida tegevuskulusid, parandada jätkusuutlikkust ning võimaldab seeläbi investoritele paremat tootlikkust.
Fondi ühendamine viiakse läbi automaatselt, kindlustuslepingu omanikel täiendavaid tegevusi ette võtta ei ole vaja ning täiendavaid kulusid ei kaasne. Soome finantsjärelvalve on andnud fondi ühendamisele oma heakskiidu 4.03.2024.

Kui soovite rohkem teada antud muudatusest, siis võtke ühendust oma kindlustusnõustajaga või kirjutage Compensa Elukindlustuse üldmeilile: info@compensalife.ee.
 

Võta meiega ühendust
Tule nõustamisele
Võta ühendust
Veebikontor