Meeskonnalood

 

Compensa piirkondade töötajate meeskonnalugu

Compensa Elukindlustuses töötab palju ägedaid ja asjalikke inimesi, kelle staaž ettevõttes on väga erinev. Nii uuemad kui vanemad olijad nendivad, et töökeskkond on mõnus ja soe, mistõttu on inimesed ka siia pikemalt tööle jäänud. Rääkisime Compensas töötamisest meie Pärnu, Tartu ja Viljandi nõustajatega, kes kannavad hoolt sealsete piirkondade inimeste elude kindlustamise eest. 


Fotol vasakult paremale: müügijuht Taaniel Tooming, nõustajad Leaana, Maike, Siiri, Lagle, Maarja, Merle.

Compensa suvepealinna meeskonda Pärnu kontoris kuuluvad Hille, Lagle ja Maarja. Tudengilinnas Tartus töötavad Leaana, Lehte ja Siiri ning kultuuripealinnas Viljandis Maike ja Merle. Compensas veedetud aastaid on neil kõigil kamba peale kokku rohkesti ning kogenenumad olijad on siin olnud juba 19 või 20 aastat, äsja liitunutel täitub peagi esimene aasta. Kõik naised on oma elus vähemal või rohkemal määral müügitööga kokku puutunud ja neile meeldib see väga.  

Pärnakad naudivad inimestega suhtlemist ja väljakutseid

Maarja ütleb, et jõudis Compensasse just siis, kui vajas ellu väljakutseid, ja  tundis, et talle siin meeldib. Müügitööd on ta teinud varemgi, kuid kindlustusmaastik oli talle esialgu uus. Nüüd tunneb Maarja end selles vallas koduselt ja naudib inimestega suhtlemist. Lagle on kogu elu müügitööd teinud, kuid keerukal pandeemiaajal kokana töötanud naine kandideeris Compensasse ja  mõistis, et kokaameti paindumatu graafik ei paku talle piisavalt vabadust. Tänu sellele leidis Lagle, et paindlik tööaeg ja oma koormuse sättimine klapivad tema elurütmiga kindlustuses väga hästi ning põhjus jäämiseks oligi olemas. Tegus Hille on ettevõttes püsinud kaks aastakümmet ning meenutab, et alguses oli üsna keeruline. Täna on tal raske ette kujutada, et ta seda tööd teha ei saaks. Tegusa ja suhtlust vajava inimesena on müügitöö tema jaoks ideaalne ning esitab piisavalt väljakutseid. 

Tartu tiimile meeldib vaheldusrikas ning arendav töö 

Leaana on naine, kellele meeldib teisi aidata ja kes tunneb end Compensas töötades kasulikuna. Talle pakub pinget, kui saab pidevalt midagi uut õppida ja ta usub, et tema töö on üksluisusest kaugel. „Töö on väga kerge, ainult müü! Maailma kõige lihtsam töö!“ naljatleb Lehte, kes naudib kindlustusmaailma müügipoolt täiel rinnal. Lehtele meeldib valikuvabadus ja see, et ta saab palka inimese kuulamise eest. Tööl olemine on tema jaoks nagu puhkekodus viibimine. Siiri aga tunnistab, et Compensaga liitudes polnud ta kindel, et siia nii pikaks ajaks jääb. Nüüd, tosin aastat hiljem, on ta siiski endiselt siin ja tunnustab Tartu kontori sisekliimat. Eluaegse müügitalendina on suutnud igapäevatöö kõrvalt hoolega ajada ka oma asja – kaubelda iseenda käsitööna valminud ehetega.  

Viljandi meeskonna jaoks on oluline inimeste harimine ja abistamine 

Kui Siiri hindab lisaks tööle kõrgelt ilusate asjadega tegelemist, siis Merle tuli Compensasse hoopis selleks, et pärast aastatepikkust kulla müümist midagi praktilisemat ja loovamat teha. 19 aasta eest jõudis ta Compensasse juhuslikult, praeguseks peab oma tööd missiooniks. Ta soovib inimesi harida ja panna neid mõtlema sellele, miks elukindlustuse sõlmimine oluline on. Maike alustas kolm aastat tagasi Compensa Tallinna kontoris, kuid Viljandisse oma juurte juurde kolides jätkas tööd väikelinnas. Ta sõnab, et Compensas töötades peab ühtviisi olema nii psühholoog, abistaja kui ka kõike muud ning see on väga arendav.  

Compensa plussid on paindlikkus, toetav tiim ja töötulemustega võrdeline tasu 

„Rahulolu  seisneb oma töös. Kui näen, et suudan kliendile midagi vajalikku pakkuda, siis valmistab see rõõmu. See on mulle motivatsiooniks ja samas ma näen, et kliendid on rahul,“ iseloomustavad oma tööd Compensa kindlustus- ja investeerimisnõustajad. 

Compensa suurimaks plussiks peavad nõustajad paindlikku tööaega ja vabadust valida, millal midagi teha. Lehte sõnutsi meeldib talle, et ta saab oma töös olla iseseisev: saab otsustada, mis päevakavas on ja kes on tema klient. Samuti pälvib naiste kiituse töö tulemustega võrdeline tasu – võib müüa nii palju kui hing ihkab, tehtud töö eest makstakse ausalt ja tänu sellele saab oma palganumbrit ise kujundada. Seda kõike saab teha kodudiivanilt, kui vajadus peaks tekkima, või koos vahva meeskonnaga kontoris viibides.  

Hille ütleb, et kõik tema kolleegid on tublid, tragid ja täis potentsiaali. Merle lausub, et tuleb alati tööle suurepärase tujuga ning on tööd tehes õppinud kõigest rõõmu tundma. Ka Lagle mainib, et Compensas töötavad abivalmid inimesed, kes üksteist toetavad ja kõikidele muredele lahendused leiavad. Seda ikka selleks, et klientidele rahulolu ja kindlustunnet pakkuda. 

 

Võta meiega ühendust
Tule nõustamisele
Võta ühendust
Veebikontor