Varahaldusettevõtted

Võta meiega ühendust
Tule nõustamisele
Võta ühendust
Veebikontor

Compensa Elukindlustuse klientidel on eksklusiivne võimalus investeerida fondidesse tunnustatud varahaldusettevõtetelt üle Euroopa.

BNP Paribas Asset Management on globaalne varhaldusettevõte, mis haldab 488 miljardi euro väärtuses investeeringuid ning on tegutsenud enam kui viiskümmend aastat. BNP Paribas Asset Management´ist on saanud üks varahalduse liidritest Euroopas, mis on laialdaselt esindatud Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas, teenindades üksik-, äri- ja institutsionaalseid kliente 69 riigis.

Evli Plc varahaldusteenused katavad kõik peamised investeerimisvaldkonnad. Lisaks suurele kogemustepagasile on Evli klientide käsutuses turu suurim rahvusvaheliste partnerite võrk. Personaalsed varahaldurid tegutsevad alati Teie eesmärkidest lähtuvalt ning jälgivad aktiivselt Teie huve. Kogu grupi hallatavate varade maht on 9,1 miljardit eurot.

Kawe Kapital on täielikult pühendunud personaalse varahaldusteenuse pakkumisele nii kodu- ja välismaiste institutsionaalsete investorite kui ka eraisikutele. Koostöös elukindlustusseltsiga Compensa Life laiendati oluliselt oma toodete valikut, mistõttu pakutakse varahaldusteenust ka kogumiskindlustuse ning investeerimisriskiga pensionikindlustuse raames. Kawe Kapitali personaliseeritud investeerimise eelis peitub kliendi individuaalsete eesmärkide, ootuste ja riskitundlikkuse arvestamises. Kawe hallatavate varade maht on üle 11,4 miljoni euro.

LHV on 1999. aastal Eestis asutatud pangandusgrupp, mis omab tugevat investeerimis- ja ettevõtluskogemust. LHV tegutseb Eestis, Lätis ja Leedus. Grupi pangateenuseid kasutab ligikaudu 50 000 klienti ning LHV pensionifondidel on üle 120 000 kliendi. LHV on üks suurimaid maaklereid Balti börsidel ja valitud kahel aastal parimaks börsiliikmeks Baltikumis.